Євроремонт

Наша амбітна команда професіоналів шукає нові цікаві проекти по євроремонту в квартирі або будинку. У списку послуг, які ми надаємо, жителі столиці можуть замовити ремонт будь-якого рівня складності як для житлового приміщення, так і для офісу. Також наша будівельна бригада може встановити алюмінієві вікна за запитом клієнта.

ЄвроремонтЯкщо Вас цікавить якісний і довговічний євроремонт, ми готові запропонувати пакет послуг, які входять в проект. Процес складається з декількох етапів, який починається з повного демонтажу оздоблення стін, стелі та підлоги. Ми вирівнюємо всі поверхні заново за допомогою сучасного обладнання. Слід враховувати, що у членів нашої команди є досвід в роботі з багаторівневими стелями, тому Ви можете не турбуватися про збереження цієї архітектурної задумки в процесі євроремонту. Далі ми переходимо до створення арок, ніш і перегородок будь-якої форми. Після цього відбувається пристрій каналізації, водопостачання та опалення. Ми замінюємо труби, якщо це необхідно замовнику. Вентиляційна система і кондиціонування проходить перевірку і чистку, її можна замінити, якщо Ви цього хочете. Після монтажу електричної мережі досвідчені фахівці встановлюють сантехніку і світло.

В євроремонт дуже важливим етапом є утеплення, так як на сьогоднішній день воно передбачено будівельними компаніями тільки в сучасних новобудовах. Звукоізоляція відмінно підходить для жителів панельного будинку, а проведення теплої підлоги покращує якість життя сімей з маленькими дітьми на першому поверсі.

Щоб провести в старій квартирі євроремонт, необов'язково мати великі кошти і знайомих в будівельно-ремонтної сфері. Ви можете звернутися до професіоналів, які мають не тільки досвід, але і ліцензію на проведення різних видів робіт. Зв'яжіться з нами по телефону, щоб оновити свій будинок, а разом з ним і себе!

Далеко не кожна компанія може похвалитися багатим досвідом в євроремонтах і капітальних будівельних роботах. «Prof-remont» пропонує широкий спектр послуг, які можуть знадобитися будь-якому жителю великого міста. У Вас є можливість виправити всі незручності у власному будинку по доречною вартості. Звертайтеся до нас за телефоном, щоб обговорити умови.