ВІКНА АЛЮМІНІЄВІ

ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЙ З АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛЬНИХ СИСТЕМ

надійність і довговічність: термін служби більше 100 років;
стійкість до атмосферних опадів і погодних факторів: конструкції вільно витримують від -80 ° C до + 135 ° C;
стійкість до навколишнього середовища: корозії, кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання;
висока міцність при низькій питомій вазі;
дизайн: при необхідності можливо виконати конструкції нестандартних розмірів і форм;
натуральність / екологічність матеріалу в своєму складі не містить алергенних речовин, не виділяє шкідливих і небезпечних випарів.

Віконні конструкції Алютех / Alutech (Білорусь)

Холодні системи алюмінієвих профілів C43, C48. Глибина профілю 43мм і 48мм, видима частина профілю 45мм, стулка 62мм. Товщина заповнення від 4 мм до 26мм.

Теплі системи алюмінієвих профілів W62, W72. Глибина профілю 62мм і 72мм, видима частина профілю від 27мм до 123мм. Товщина заповнення від 24мм до 56мм.

Рейнарс / Reynaers (Бельгія)

ВІКОННІ ТА ДВЕРНІ АЛЮМІНІЄВІ СИСТЕМИ

СS 86-HI (з терморозривом)

Глибина вікна (рама / стулка) 77 / 86мм. Видима ширина дверей (рама / стулка) 68 / 76мм. Видима ширина вікна (рама / стулка) 51 / 35мм. Товщина склопакета до 72 мм.

CS77 (з терморозривом)

Глибина профілю 68 / 77мм, видима частина профілю 51мм, стулка 33мм. Товщина заповнення до 53мм.

Побудувавши будинок і встановивши вікна, ви сподіваєтеся, на те, що вони прослужать не один рік і не два, а набагато довше. Саме для цього відмінно підійдуть алюмінієві вікна. Колір не зміниться з роками і догляду вони майже не вимагають.
І це далеко не повний перелік переваг, які відрізняють алюмінієві вікна.
При виборі цього варіанту віконної системи необхідно пам'ятати, що алюміній має досить високий ступінь теплопровідності, тому, роблячи вибір на користь алюмінієвих вікон не варто забувати про теплоізоляційні характеристики вікна. Дане питання на сьогоднішній день легко вирішується при дотриманні спеціальних заходів.

Але мало хто знає, що найголовніше - правильно підібрати фурнітуру, так як алюмінієвий профіль на вікна приблизно у всіх виробників одної якості, різниця в назві бренду. А ось фурнітура відповідає за те, щоб ваше вікно прослужило Вам не один рік, вікно щільно закривалося, було приємним у використанні. Виділяють кілька світових брендів:

  • GU - Німеччина,
  • Savio - Італія,
  • Siegenia - Німеччина,
  • Giesse - Італія.
  • Фурнітура може бути противовзломною і відповідати декільком класам захисту:
  • 1й клас захисту - це опір злому людині, яка використовує крім фізичної сили додаткові інструменти такі як викрутка, молоток.
  • 2й клас захисту - це додатково до 1го, опір злому з використанням електроінструментів, таких, як дриль, шліфувальна машинка (болгарка) з діаметром кола до 230мм.
  • 3й клас захисту - при використанні ел.інструмента наприклад шліф. машинки (болгарки) з діаметром понад 230 мм

У нас представлені алюмінієві віконні системи марок Рейнарс, Алютех, кожна з яких має свої переваги і специфіку. Дані марки вже завоювали ринок тим, що вироблені ними алюмінієві вікна, ціна яких відповідає якості.

Як видно з вищевикладеного, щоб алюмінієві вікна купити правильно, потрібно бути в курсі маси нюансів і володіти великим багажем знань в сфері виробництва і застосування алюмінієвих вікон. Саме тому, наші фахівці раді будуть Вам допомогти зробити правильний вибір.

Таким чином, ми ще раз хочемо підкреслити, що при всій популярності ПВХ в сфері виробництва віконних систем, вікна алюмінієві мають ряд дійсно вагомих переваг. А тому, при правильному підборі вікон максимально відповідають Вашим критеріям, ми можемо гарантувати Вам, що ви залишитеся дуже задоволені придбанням, яке буде радувати вас своїм зовнішнім виглядом, конструкцією і відсутністю будь-яких проблем в експлуатації ще довгі роки.

Алюмінієві конструкції, що встановлюються нашою компанією, проходять через конструкторське бюро, де прораховуються всілякі навантаження. Проводиться монтаж сучасних алюмінієвих конструкцій сертифікованими монтажниками, які дотримуються всіх правил існуючих технологій.

Гарантія на вікна від компанії складає 5 років. Є всі сертифікати якості, санітарно-гігієнічні, а так само протоколи випробувань за ДБН В.2.6-31 (коефіцієнт опору теплопередачі більше 0,75 м2 К / Вт, що означає, що дані вікна є енергозберігаючими і допомагають своїм господарям економити кошти на енергоносіях.